Zehirli | Konular | Kitaplar

Rüya nasıl tabir edilir, rüya tabir ederken nelere dikkat edilmeli?

Rüya tabiri yapmak isteyenlerin en çok merak ettiği bir rüyanın nasıl tabir edildiğidir.

1. Gerçek rüya tabirciliği kurandan çıkartılır. Bu konu uzmanlık isteyen birşeydir. Bu alanda günümüzde uzman bulmak imkansızdır. İnternetteki tabir ediyoruz diyenler ise bu işin sadece ticaretini yapmaktalar. Böylece İnsanları kandırmaktalar.

2. İkinci yöntem ise büyük rüya tabiri uzmanlarının hazırladığı tabir kitaplarını takip etmektir.

3. Burada şöyle bir sorun var. Mesela bir rüyayı nablusiye göre tabir ettiniz ise o rüyadaki başka bir nesneyi de farklı bir alime göre tabir edemezsiniz. tek kaynaktan bakmanız gerekir. Bilgi sahibi olmak için farklı farklı bakılabilir. ama bu doğru değildir.


* * *

4. Gözden kaçan bir noktada rüya tabiri için rastgele bir siteye girilmez. Ya da adında islami var diye kafadan bir siteye dalınmaz. Veya ne ararsam var diye tuzak sitelere düşülmemeli..

Girdiğiniz site önce islami bir sitemi bunu analiz ediniz. Rüyalarınız tabirini bakmadan önce o siteyi tanıyınız. Dini bir sitemi? islami alanda nasıl hizmetleri var? güvenilir bir sitemi ona bakınız? Köyümün sitesi, kasabamın sitesi, arkadaşımın sitesi, adı güzel, görüntüsü şahane, araması kolay, sadece rüya tabiri sitesi olmaz..

Hristiyanlarda bir rüya tabiri kitapları var. bir papazın hazırladığı uydurmasyondan dolu rüya tabiri maddeleri dolduran sözde islami kılıflı tonla korsan rüya tabiri sitesi vardır. Aman dikkat diyoruz.

* * *

5. Peki siteye girdiniz ne olacak şimdi? Buldunuz cok güvenilir rüya tabirleri sitesi peki ne yapacaksınız?

Rüyanızı hatırlamaya çalışınız. Tek bir maddeye nesneye takılı kalmayınız. Diğerlerine de bakınız. Tek bir nesneye bakmak. ilkokul biri bitiren cocuğu tamam profosor oldu deyip okuldan almaya benzer.

6. İyi yada kötü tabir nasıl çıkarsa çıksın, asla tabir ile amel olmaz. yani önemli olan gerçek hayattır. gerçek hayata odaklanınız.

Şimdilik bu kadar.. merak ettikleriniz için bize ulaşabilirsiniz.

* * *

Peki bana sen hiç rüya tabir ettin mi derseniz?

Evet.. Çok şükür hayatımda bir çok önemli kararlarda rüyalarıma dikkate aldım. bazen daha olayı yaşamadan rüyamın tabirini yapıp olacakları bilerek yaşadım. bazen de olay başıma geldikten sonra aa demek rüyamın tabiri buymuş keşke önemseseydim dedim.. Ben bu yazıyı yazdıktan sonra ne olur hayatım bilemem.. fakat bugüne kadar böyle oldu.. Şu anda da rüyalarımdan yola çıkarak böyle bir yazıyı yazmaya karar verdim..

Fakat kimsenin rüyasını tabir etmeye kalkışmadım. Yol gösterdim. Tabir edebilir miyim? Emek isteyen bir şey. zaman istiyor. Sanıldıgı kadar kolay değil. Kimsenin vebalini üzerime alamam. Anlatılan rüyaların tabirini bilsem bile çoğu kere dostlarıma söylemedim..

Çok ısrar ederlerse tavsiyem onlara ihya rüya tabirlerine gir oradan bak oldu. Ya da oradaki bir kaç maddeyi söylemekle yetindim.


1 yorum

rüya tabirleri

Görüşleriniz için teşekkür ederim.
Bugüne kadar hep başka siteye bakardım.
oradaki yorumlar hep sağdan soldan toplama ve
birbirleriyle çelişiyor oluyorlar Oradaki
yorumlarını sizin tavsiye ettiğiniz site ile de çeliştiğini farkettim.
Rüyalarımı canlı görürüm ve tüm detaylarını hatırlarım.
Bunları doğru yorumlayabilmek de önemli benim için.

Herhalde en iyisi büyük rüya tabiri uzmanlarının hazırladığı
tabir kitaplarını takip etmektir.

İsim olarak tavsiye edebileceğiniz kitap veya yazar var mıdır?

Saygılar sevgiler,
Caner

13.02.2015 - Caner Babacan