Zehirli | Konular | Kitaplar

Cin Görünür mü?

Cinlerin insanları görmelerine bir mani yoksa da vücut yapılarımızın farklılığı sebebiyle insanların onlarla işitilebilir ve görülebilir fiziksel bir beraberliğe girmelerinde engeller bulunmaktadır. Bunun yanı sıra peygamberler ve seçilmişlerin kendileri ile görüştükleri gerçektir. Doğruluklarına artık neredeyse kuşku duyulmayacak şekilde çoklukla yaşanan, belki de siz şu satırları okuyanlarında yaşadığı ve yaşanmaya devam eden olaylar, bir cin maskaralığı olan ruh çağırma oturumlar ve benzeri müşahedelere dayanan çeşitli TV kanallarının gizemli adlar altında yayınladıkları istisnai olaylar insanlarla cinler arasında ilişki kurulabileceğine bir kanıt olarak niye kabul edilmesin ki?

Bu arada unutulmasın ki, onların hep görülmez olmadığını düşüncesine saplanmayalım. Bazı şeytanlaşmış insanların varlığı malumlarınızdır. Bu tip insanlardan Allah'a sığınılması Kur'an da açıklanmaktadır.


42 yorum

cin

cinler insanlara görünüp boyunlarını sıkmış dogrumu dur acaabba

11.05.2007 - recep

ben bu konuda cok kez yorum

ben bu konuda cok kez yorum yapmaktan kacinan biri olmama ragmen gordugumu ve gorunduklerine inandığımı paylaşmak istedim yok demeyin sakın cunku onlar nar ne insan sayısına oranla cok olduklarına dair bir bilgıye sahıbım

27.03.2009 - iko

cin

Arkadaşım cinler gercekte vardır ama insanlara görünmezler insanlar bazı zor durumda kaldıklarında halüsülasyon görürler ve cinlerle konustuklarını sanarlar ve baslarlar anlatmaya rivayetler kabul görüncede böle dedikodular cıkmıstır cin insanlarla ugrasmaz ve görünmez sadece onlarla önceki çaglarda peygamberler dialog kurmuslardır..

21.04.2009 - misafir

cinler

merhaba ben buraya ilk defa yazıyorum ama bu tür şeylerden mahsedince hep irkilirim acaba o 3 harflilermi konur insana da böyle oluyorum

21.05.2009 - misafir

ALLAHA sığınanlara hiç

ALLAHA sığınanlara hiç birşey olmaz onu gördüysenizki ben hiç görmedim namazıızı kılın ALLAHA ibadet edin ve ona sığının ALLAH cinlerden korunmak için bize bir çok dua vermiştir çokkorkuyorsnız açın KURAN-I KERİM i okuyun dualarınızı o zaman ALLAH sizi hem cinlerden hem şeytandan hemde kötü insanlardan koruyacaktır

20.08.2010 - misafir

hayır onlar insanlara zarar

hayır onlar insanlara zarar veremez sadece görünürler

20.08.2010 - misafir

ya şimdi ben din

ya şimdi ben din öğretmenine sordum o bana gözükmez dedi ben kime inanayım ?

27.12.2010 - misafir

Cinler gerçektende

Cinler gerçektende görünürmü

18.05.2011 - misafir

görünürler ama tam olarak değil.

ya ben gölge olarak gördüm. bu ikinci oluyo. ve arada kulağıma gelip gülüyorlar. kafanızı onlara verirseniz sık geliyorlar. çünkü ben bayaa taktım onlara kafayı ama korkmuyorum. bizim tanıdıklar görmüşler ma beyaz ellerinde bir cuval olrak. ve cok hızlılarmış.

24.07.2011 - misafir

beyaz ellerinde cuval

beyaz ellerinde cuval şeklinde görünüyorlarmış. sadece onu biliyorum. ve bnm kulağıma gülüyorlarda. kafayı takmayın onlar gelmez anıldıklarında hemn yanındalarmış.

24.07.2011 - misafir

selam evet bende bazı

selam evet bende bazı deneyımlerımı sızlerle paylasmak ıstedım bende gölge tarzında yuruyen bır takım seyler goruyorum bazen beyaz rengli oluyor ama genelde golge gıbı ınsan suretınde..bır kez gece uyandıgımda kulagıma bırısı bır seyler fısıldıyordu hıc anlamadıgım bır dılde hıcte cozemedım..

14.08.2011 - ender

eed allahın (c.c) izni

eed allahın (c.c) izni olmadan hiç bi 3 harfli insanı öldüremez bu yüzden günah işlemeyin allahın rızasını kazanın

10.09.2011 - misafir

tüm müslüman kardeşlerime

tüm müslüman kardeşlerime selam olsun allah tüm mü'minleri bagıslar inşallah arkdaslar 3 harflileri çok büyük görmeyip şerrinden bir ve tek olan allah'a sıgınmamaları sadece cahilliklerindendir eger çok korkuyosanız ayetek kürsiyi okuyun (bakara suresi) arkdaslar insan çogu seyden korkabilir bnde önceden korkuyorm halada biraz korkuyorm ama açıp kuranı okuyun orda allah'a her her şeyin şerrinden bana sıgının diyor arkdaslar kuranımızı okuyalım tek hakiikat odur digerleri hakikat deeildir allah'a kendisine gönülden yalvaran kalpleri biilir onların kalblerindeki korkuyu alır kuraı kerimi açtıkları zaman, namazlarını kıldıkları zaman ,oruclarını tuttukları zaman allah 'bizi kıyamet gnünde peygamberimiz(sav)in şefaatine layık eylesin herkesi allah'a emanet ediyorm kndinize iyi bakın tek çare allah'tır falcılara inanmayın!!! rahman ve rahim olan sadece allah(cc) dür başka yokkkk!!!

24.09.2011 - hüseyin kısa

Cinleri nasıl gördüğümü anlatacam

İlk öncelikle bunu söylemek istiyorum ki ben onlardan artık korkmuyorum bu yüzden yanımda dururlarken üzerimde dolaşırlarken bile korkmuyorum. Odam da 2 katlı bir ranza var. ben üstte yatıyorum kardeşimde altta.Gözlerimi kapatmamla başlıyor olaylar. Gözlerimi kapatmışım uyuyacam. ama bir an uykum kaçıyor ve ben gözlerim kapalıyken ayrı bir dünyaya geçiyorum. bu bir ışınlanma gibi. Yıldızlar karşımda ve ben sanki karanlık bir tünelde istediğim yöne doğru gidiyorum.gözlerim kapalıyken uyumak için değilde karanlığı görmek için kapıyorum. ne göreyim. yanımda insan gibi sureti olan havada uçabilen bir görüntü var.İlk başlarda halisülasyon mu diyordum ama değildi. üstelik hareket ediyor ve ben onu çok rahat görebiliyorum.Kendinizi bir odada düşünün , kapı kapalı ve ışıkları kapattınız,yanınızdada birisi var. ışık kapandıktan 10 saniye sonra birbirinizi daha rahat görebilirsiniz öyle değil mi.işte aynen bende onu bu şekilde görüyorum. Daha önceden halisülasyonda görmüştüm ama halisülasyonda görüntüye temas ettiğinde o kayboluyor. oysaki bunda değil.etrafında dolaşıyor. tuhaf tuhaf hareketler yapıyor. bazen ona baktığımı gördüğünde kafasını yüzüme iyice yanaştırıyor işte burası biraz ürkütüyor beni ama genelde bir korku duymuyorum. Bunu sadece gözüm kapalıyken değil. gözümü açıyorum kırpıyorum kırpıyorum ama görüntüyü yine görebiliyorum.gözlerim açıkken daha az net oluyor.sanki bizim ışığımız onlara karanlık bizim karanlığımızda onlara ışık oluyor cinsten. daha detaylı şeyler öğrenmek isterseniz e mailim... demahte@hotmail.com

25.09.2011 - Mahte

merhabai ben buraya ilk defa

merhabai ben buraya ilk defa yazıyorum ben hiç cin görmedim acaba cin ler bizi görüyor mu ? ve biz onları istersek görebilir miyiz görebilirsek ne yapamlıyız onları görmek istiyorum biri bana bu konu hakkında bir şeyler yazabilri mi ??

30.10.2011 - misafir